ÚVODNÍ USTANOVENÍ

Tyto všeobecné obchodní podmínky upravují podmínky realizace dodávek zboží firmou BONA CR spol. s r. o., Obchodní 132, 251 01 Čestlice, IČ: 49976834, DIČ: CZ49976834, dále označované jako prodávající.

PŘEDMĚT PLNĚNÍ

Předmětem plnění těchto všeobecných obchodních podmínek je přijímání objednávek pomocí internetu a realizace dodávek zboží závazně objednaných kupujícím.

ZPŮSOB OBJEDNÁVEK INTERNETEM

Po výběru zboží, vyplnění kontaktních údajů (pokud nejste registrováni) a odeslání objednávky se Vaše elektronická objednávka stává oboustranně závaznou v okamžiku, kdy rovněž elektronicky (prostřednictvím Internetu) potvrdíme její přijetí a to na e-mailovou adresu, uvedenou v objednávce. Toto zboží Vám bude dodáno dle dále uvedených dodacích podmínek.

CENY ZA ZBOŽÍ

Maloobchodní ceny zboží v tomto obchodě jsou vždy aktuální a jsou uvedeny u každé položky zboží včetně DPH.
Informace pro zákazníky ze SR - platba převodem na účet firmy Bona CR, spol. s r.o., Praha, zřízený u slovenské banky. Před odesláním zboží Vám bude pro provedení úhrady zaslán e-mail s číslem účtu, variabilním symbolem platby a částkou za objednávku v SK přepočtenou dle aktuálního kurzu v den vystavení faktury. Po připsání účtovené částky na náš účet Vám bude zboží zasláno poštou na adresu, kterou jste uvedli v kontaktních údajích při registraci.

DODACÍ PODMÍNKY

Vámi objednané zboží bude expedováno do 3 - 5 dnů pracovních dnů od přijetí objednávky. (V případě, že zboží nebude skladem, bude zákazník obratem informován a bude s ním domluven individuální dodací termín.)

POŠTOVNÉ A BALNÉ (ODBYTOVÉ NÁKLADY)

Česká republika:

Celková cena objednávky vč. DPH
Poplatek
od
do
0 Kč
2 718 Kč
170 Kč
2 719 Kč
-
0 Kč

Slovensko:

Celková cena objednávky vč. DPH
Poplatek
od
do
0 €
110 €
10 €
111 €
-
0 €

ODBĚR OBJEDNANÉHO ZBOŽÍ

Zásilkovou přepravní službou - zboží Vám bude zasláno prostřednictvím přepravní společnosti na dobírku na adresu, kterou jste uvedli v kontaktních údajích při registraci. Doručení 9:00-16:00 - balík v pracovní dny. Uvádějte dodací adresu, kde jste k zastižení PO-PÁ 9-16h. V případě, že si žaškrtnete políčko "osobní odběr", zboží si můžete vyzvednout OSOBNĚ v Čestlicích (BONA, Obchodní 132, Čestlice, kontaktní osoba: Petr Volf, tel.: 601 121 682) NEBO v Brně (VÝDEJNÍ SKLAD BONA, Vlárská 22, Brno-Slatina, kontaktní osoba: Marek Míček 724 395 524). Otevírací doba: Čestlice 8-12:00, 12:45-16h, Brno 8-12:00, 12:45-15h. Při osobním odběru nebude účtován poplatek za přepravné a balné.

PLATBA ZA OBJEDNANÉ ZBOŽÍ

Dobírkou: Zboží Vám bude zasláno na dobírku na adresu, kterou jste uvedli v kontaktních údajích (registraci) při objednání.

Převodem na účet:
Zákazníci z České republiky:
Platba převodem na účet firmy Bona CR, spol. s r.o., Praha: Před odesláním zboží Vám bude pro provedení úhrady zaslán e-mail s číslem účtu, variabilním symbolem platby a částkou za objednávku v Kč. Po připsání účtované částky na náš účet Vám bude zboží zasláno Českou poštou na adresu, kterou jste uvedli v kontaktních údajích při registraci.
Číslo účtu : 1714335501/2700
Název a sídlo banky : UniCredit Bank Czech Republic a. s.

Zákazníci ze Slovenska:
Platba převodem na účet firmy Bona CR, spol. s r.o., Praha, zřízený u slovenské banky: Před odesláním zboží Vám bude pro provedení úhrady zaslán e-mail s číslem účtu, variabilním symbolem platby a částkou za objednávku v EUR přepočtenou dle aktuálního kurzu v den vystavení faktury. Po připsání účtované částky na náš účet Vám bude zboží zasláno přepravní službou na adresu, kterou jste uvedli v kontaktních údajích při registraci.
Číslo účtu : 1055224006/1111
Název a sídlo banky : UniCredit Bank Slovakia a.s.

REKLAMACE DODÁVKY

  • na veškeré nabízené zboží se vztahuje záruka dle zákona – 2 roky
  • záruční doba počíná dnem převzetí zboží zákazníkem
  • záruka se vztahuje pouze na výrobní vady, nevztahuje se tedy na vady způsobené nesprávným použitím výrobku, nesprávnou manipulací a skladováním a nesprávným udržováním a praním.

POSTUP PŘI REKLAMACI ZBOŽÍ

Při zjištění vady na výrobku nám zašlete zboží na níže uvedenou reklamační adresu v originálním obalu tak, aby při přepravě nemohlo dojít k jeho poškození nebo zničení. Součástí reklamace musí být písemné sdělení důvodu reklamace. Na základě těchto informací bude posouzen a stanoven další postup při vyřizování reklamace. V případě, že bude reklamace shledána jako oprávněná, závadu odstraníme, příp. vyměníme vadné zboží za nový kus a nové zboží Vám zašleme nebo vrátíme částku zaplacenou za objednané zboží bezprostředně po vyřízení reklamace. Oprávněná reklamace bude vyřízena v zákonem stanovené lhůtě. V případě nároku na vrácení peněz vás bude kontaktovat osoba pověřená vyřizováním reklamací, která s Vámi domluví způsob platby (převodem, složenkou). Reklamované zboží nám nezasílejte na dobírku.

Reklamační adresa

Bona CR, spol. s r.o.
Obchodní 132
251 01  Čestlice
Czech Republic
Tel. CR: +420 211 153 340
Tel. SR: +421 265 457 161
Fax: +420 211 153 349

e-mail: bonacr@bona.com

OCHRANA OSOBNÍCH DAT

Prodávající se zavazuje k tomu, že: svěřená osobní data neprodá ani za žádným účelem neposkytne jakékoli třetí straně bez předchozího souhlasu vlastníka těchto dat.​ na přání zákazníka i bez udání důvodu jeho osobní data vymažeme ze své databáze. Podrobné podmínky ZDE ->Zavři