Prach, nepřítel nejen domácností

Pokud si chcete zachovat krásu vašich podlah, je třeba o podlahu každodenně pečovat. Hledáte jednoduchý mop, který se postará o vaši podlahu šetrně, rychle, nepoškrábe ji a efektivně ji uklidí a vyčistí zároveň? A víte, že před každým čištěním podlah je nutné nejprve podlahu vysát nebo ji důkladně zbavit prachu, kamínků a veškerých nečistot, abyste zamezili jejímu poškrábání?

Bona Premium Microfiber Floor Mop

 

Bona Premium Microfiber Floor Mop pro šetrný úklid podlah

Zbrusu nový Bona Premium Microfiber Floor Mop má ergonomicky nastavitelnou teleskopickou tyč, stírací část mopu má gumové okraje, které chrání nábytek a extra savá mikrovláknová utěrka se lehce přichytí k mopu pomocí suchého zipu. Jedná se o zcela jednoduchý teleskopický mop, který zvládne spoustu věcí najednou.

Bona Premium Microfiber Floor Mop


Účinné odstranění prachu

Prach pohlcující mikrovláknová utěrka Bona Dusting Pad zabraňuje poškrábání, díky elektrostatickému efektu, který přitahuje, zvedá a odstraňuje prach, vlasy a chloupky domácích mazlíčků z podlahy. Stačí ji jednoduše přichytit k mopu pomocí suchého zipu. Vytíráním podlahy nasucho prach a špínu neprášíte okolo. Mikrovláknová prachová utěrka zvedá nečistoty, pro účinnější úklid a čistější prostředí. Rychlé vytírání jednou denně vám zaručí, že se prach nebude vířit v ovzduší, a tak bude vaše domácnost a podlahy čistější. Podívejte se na video ZDE >>

Bona Premium Microfiber Floor Mop


Čistá podlaha za pár minut

Nezapomeňte nejprve odstranit prach, pokud se chystáte vytřít podlahu pro kompletní úklid. Ten stačí jednou nebo dvakrát týdně, dle potřeby. Mikrovláknová utěrka Bona Cleaning Pad v kombinaci s čistícím prostředkem pro mokré čištění vám zaručí extra vysokou savost, bez použití vody, a tak máte podlahu čistou a suchou za pár minut.

Bona Premium Microfiber Floor Mop


Čistící a ošetřující prostředky

Čistící prostředky Bona vám zaručí vždy perfektní výsledek čisté podlahy, beze šmouh, bez poškrábání, a přitom nemusíte tahat těžký kyblík s vodou. Stačí použití mopu + mikrovláknové utěrky + čistícího prostředku. Čistící prostředky jsou k dispozici ve spreji, a tak stačí jen podlahu nastříkat a setřít mopem, nebo v ekonomickém balení pro doplnění čističe ve spreji. Ošetřující přípravky (leštěnky, politury, poliše) dodají mdlé podlaze bez lesku její nový lesklý (nebo matný) vzhled. 

Bona Premium Microfiber Floor Mop

Pro dřevěné podlahy a parkety doporučujeme použít Bona Čistič na parkety, pro olejované dřevěné podlahy doporučujeme Bona Čistič na olejované podlahy. Pro keramickou dlažbu a laminátové podlahy použijte Bona Čistič na laminátové podlahy & dlaždice. Pro materiály, jako je PVC, PU, vinyl či linoleum, je nejlepší volbou buď koncentrovaný prostředek Bona Clean R50 nebo čistič 2v1 Bona Clean R60, který nejen čistí, ale poskytne podlaze i ochranný film na povrchu.

Pokud je vaše podlaha bez lesku, použijte leštěnky, politury, poliše pro oživení vzhledu podlahy. Profesionálního výsledku a vysoké odolnosti PVC, PU, vinylu, linolea dosáhnete použitím politury Bona Shield R v provedení lesk či mat. Pokud potřebuje vaši dřevěnou lakovanou podlahu oživit, Bona Leštěnka na parkety (lesk nebo mat), nebo Bona Osvěžovač na olejované podlahy vaší podlaze dodá patřičně krásný výsledek. Bona Leštěnka na laminátové podlahy a dlaždice je určena pro tvrdé typy podlahovin, pro obnovení lesku. Tyto leštěnky a ošetřující přípravky jsou nutné aplikovat žlutou utěrkou Bona Applicator Pad.

Certifikace GREENGUARD – chraňte své zdraví!

Prach, nepřítel nejen domácnostíBona vám pomůže se postarat o vaše podlahy rychle, jednoduše a s ohledem na životní prostředí. Jsme na trhu 100 let a víme, co je pro vaše podlahy a pro vás to nejlepší. Pomáháme vytvářet zdravější životní prostředí. Proto jsou naše výrobky označené certifikátem GREENGUARD. Výrobky s certifikátem GREENGUARD mají prokazatelně nízké emise chemických látek a mají pozitivní vliv na kvalitu vzduchu tam, kde jsou používány. Certifikace GREENGUARD GOLD navíc vykazuje nulové emise a je tedy nejzdravější volbou nejen pro domácnosti, ale i pro veřejné prostory jako jsou školy nebo nemocnice.


Vstupte do nové éry péče o podlahy.Zavři