ČISTÉ PODLAHY SNADNO A RYCHLE

Netahejte těžký kbelík s vodou! Bona Premium Spray Mop je prémiový mop, který usnadní úklid vašich podlah. Vše v jednom pro čistou podlahu, odstraní 99% bakterií! 

Ať už jde o dětský pokojíček nebo pracovní kancelář, po celém bytě či domě se neustále pohybujete nebo se pohybují vaše děti. A jak jistě víte, úklid domácnosti, ve které bydlí děti, není až tak jednoduchý. Navíc, pokud máte domácího mazlíčka, měli byste si dát obzvláště pozor na to, jaké čistící prostředky pro úklid podlah nebo čištění koberců používáte. Ne všechny přípravky jsou zdraví šetrné! 

Čisté podlahy, čistá domácnost

Pamatujte, že máte-li doma DŘEVĚNÉ PODLAHY, máte doma kus přírody, tepla a krásného vzhledu. Dřevěná podlaha při ošetření je však náchylná na větší množství vody a může se poškodit, nabobtnat, zvlnit se, zešednout. Bona Premium Spray Mop je skvělým řešením pro krásný vzhled podlah. Stačí jen nastříkat čisticí prostředek na podlahu, setřít a je hotovo. Čisticí prostředek si dávkujete dle své potřeby a podlaha tím netrpí. I zašedlé, staré dřevěné podlahy mohou znovu vypadat skoro jako nové, stačí je zrenovovat! Správnou údržbou docílíte krásného vzhledu podlah! OLEJOVANÉ PODLAHY potřebují zvláštní údržbu. Dřevo ošetřené olejem je krásné na dotek, i na pohled a je opravdu výjimečné. Tyto podlahoviny vyžadují pravidelné ošetření speciálně určenými přípravky zvláště určenými pro olejované podlahy. Ty zpravidla nejen povrch vyčistí, ale i vyživí do hloubky. Ostatní podlahy, jako je PVC, VINYL, LINOLEUM, GUMA, DLAŽBA, KÁMEN jsou takřka nenáročné na svou údržbu, stačí se držet základních pravidel správné údržby. 

Odstraní 99% bakterií

Bona Premium Spray Mop je čisticí set jak pro dřevěné podlahy, tak tvrdé typy podlah. Čisticí náplň lze snadno vyměnit, a tak máte při ruce správný čisticí prostředek pro všechny typy podlah, které máte nejen ve vaší domácnosti, ale i třeba kanceláři. Mop se dostane do těžce přístupných míst, čisticí prostředek odstraní nečistoty, šmouhy, mastné skvrny a dávkujete si ho dle své potřeby, utěrku z mikrovlákna lze vyprat a opakovaně použít. OTESTOVÁNO! Bona mop a čističe odstraní 99% bakterií z povrchu podlah! Čtěte více - klikněte ZDE.

Kvalita vzduchu ve vnitřních prostorech 

Víte, že dle průzkumů dnešní průměrná domácnost vlastní více než 60 toxických chemikálií pro úklid svého domova? A víte také, že až 90% svého času strávíte ve svém domově? Uvědomte si, že vzduch uvnitř budov je 2-5krát více znečištěný než vzduch venku. Škodlivé látky se uvolňují z výrobků a materiálů, které denně používáme. Kvalita vzduchu ve vnitřních prostorách je tedy velmi důležitým tématem, protože zde lidé tráví většinu svého času. Míra astmatu u dětí mladších pěti let vzrostla během 14 let o 160%. Čisticí a ošetřující přípravky Bona jsou certifikované GREENGUARD (na bandaskách označeny logem), pro snížení vaší míry vystavení chemickým látkám a ke zlepšení kvality vzduchu uvnitř vašich domácností. Co to znamená? 

Výrobky s certifikací GREENGUARD

Výrobky s certifikátem GREENGUARD mají prokazatelně nízké emise chemických látek a mají pozitivní vliv na kvalitu vzduchu tam, kde jsou používány. Certifikace GREENGUARD GOLD navíc vykazuje nulové emise a je tedy nejzdravější volbou pro veřejné prostory jako jsou školy nebo nemocnice. To je důvod, proč čisticí prostředky Bona mají certifikaci GREENGUARD GOLD.

VELIKONOČNÍ AKCE S BONUSEM! 
Nakupte Bona Premium Spray Mop a my vám dáme k tomu 2,5 l balení čisticí náplně ZDARMA! Budete mít zásobu kvalitního čisticího prostředku na úklid běžné domácnosti na celý rok zdarma! Navíc, pokud si objednáte na našem e-shopu do 30.4., získáte slevu 5% při zadání kódu „VELIKONOCE“.

Nakupte online z pohodlí vašeho domova na oficiálním e-shopu bonaspraymop.cz.

POZOR:
VELIKONOČNÍ BONUS:
Zadejte kód "VELIKONOCE" a získejte slevu 5% na Vaši objednávku.“

BONA SPRAY MOP PRO ČIŠTĚNÍ DŘEVĚNÝCH PODLAH

BONA SPRAY MOP PRO ČIŠTĚNÍ TVRDÝCH PODLAH 

(kámen, dlažba, laminátové podlahy, vinyl, PVC a LVT)Zavři