4 tipy údržby. Údržba a čištění moderních podlahových krytin typu gumové podlahy, polyuretanové podlahy, vinyl, linoleum, PVC se na první pohled zdá jednoduchá. Ale každý typ podlahy (domácnosti / restaurace / zdravotnická zařízení apod.) vyžaduje potřebu různých technik ošetření a cyklů údržby....
Úklid podlah snadno, lehce a rychle – bez vody, bez kbelíku Bona Spray Mop skvělým pomocníkem nejen v domácnostech. Čištění všech typů podlah!
Nový mop pro profesionální úklid sportovních podlah a tělocvičen - Bona SuperCourt mop. Nový Bona Commercial mop pro profesionální úklid komerčních podlah. Velká stírací plocha, odolná hliníková tyč, mop dosáhne do těžce přístupných míst.
Vyhněte se stresu při úklidu podlah! Vyberte si takové čistící prostředky, které budou vyhovovat vaší podlaze. Máte-li podlahu bez lesku, vsaďte na leštěnky! Pokud si chcete ošetřit dřevěný venkovní nábytek nebo venkovní terasu, vsaďte na účinné čistící prostředky, které obnoví dřevěný povrch tak, že bude vypadat jako nový!
Je váš domov opravdu čistý? Na pracovních linkách a nábytku se usazují bakterie, které i po setření čistícího prostředku pouhým okem nevidíme. Nabízíme antibakteriální čistící prostředek, který je vhodný do každé domácnosti. Odstraní nečistoty, otisky prstů, mastnotu z potravin, špínu na dveřích a nábytku apod.
Chcete-li mít čistou domácnost, musíte pravidelně uklízet. Používáte kvalitní čistící prostředky, které jsou kvalitní? Naše čistící prostředky získaly certifikaci Green Guard. TEST: Bona Spray Mop je jedničkou na trhu v čištění podlah.
TEST: Nejlepší čističe pro vaše dřevěné podlahy. Bona vítězem testu o NEJLEPŠÍ ČISTIČ NA PARKETY
Podlaha v baru byla značně znečištěná díky používání nevhodných čistících přípravků. Ty vytvořily špinavý povlak na celé podlaze. Díky Bona Hloubkovému čistícímu systému jsme podlahu vyčistili a poté nanesli leštěnku pro zvýraznění lesku.
Bona Spray Mop Express - úklid podlahy ještě nikdy nebyl tak jednoduchý!
Bona Spray Mop v pořadu Receptář prima nápadů na TV Prima!
Bona Hloubkové čištění Obecního domu v Praze - Grégrova sálu. Silně znečištěná podlaha byla vyčištěna a září jako nová.
Jeden z nejznámějších a nejnavštěvovanějších objektů pivovaru Pilsner Urquell – prodejny suvenýrů, kde je vchod restarace Na Spilce - prošel kompletním vyčištěním plochy podlahy.
Bona Spray Mop a Bona Hloubkové čištění podlah Bona Deep Clean System na TV NOVA, Tipy ptáka Loskutáka a TV PRIMA, Receptáři prima nápadů
Bona Hloubkový čistící systém pro opravdu znečištěné podlahy! Čistí špinavé zašlé podlahy do hloubky aniž by je poškrábal. Čistící stroj je vhodný jak do interiéru, tak i exteriéru na vaše dřevěné venkovní terasy.
Bona Hloubkové čištění poprvé v praxi v Praze! Podívejte se na ten rozdíl - znečištěná špinavá poškrábaná podlaha a čistá podlaha navíc po aplikaci leštěnky. Vzali jsme to Bona Hloubkovým čistícím strojem a za 3 hod práce bylo 100 m2 plochy vyčištěno vč. aplikace leštěnky!
Návody k aplikaci produktů Bona, návody krok za krokem, návod jak na to, video.
I Vaše žena, maminka, teta, kamarádka, dokonce i Váš přítel který nesnáší úklid ocení pomocníka - Bona Spray Mop Motion k čištění všech typů podlah. Již nebudete muset tahat s kyblíkem a vodou. Stačí nastříkat a setřít. Nabízí až 4x účinnější čištění než s běžným mopem - čištění pomocí vibrací.
Údržba a čištění parket Vladislavského sálu po 3 letech po renovaci